Propozice LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2017

LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2017

Organizátor :

Organizátorem LA SPORTIVA SPORT Life BOULDER CONTEST 2017 jsou Radek Lienerth HUDY stěna BrnoSK Horolezecký oddíl Lokomotiva Brno a Jiří Čermák

Generální partner závodu:

Partneři závodu:

HUDY sport, MILLET, ČHS, MAMMUT, FASTER.CZ, DEUTER,  Anatomic – lezecké stěnyMONTANAROCK EMPIRE, ACER Wood Way, OEAV.CZ,

závod se koná za finanční podpory města BRNA

Stěna, struktury, chyty a hlavní stavěč

Závod bude realizován na profilech připravovaných pro akademické Mistrovství světa 2018 v Bratislavě, zhotovitelem profilů a dopadiště je slovenská firma Anatomic. Můžete se těšit na rozšířené profily z loňského ročníku, včetně rozšířeného nového dopadiště.

Chyty a struktury do finálových cest poskytnou MOVEHOLDS, těšit se můžete na svěťákové chyty CHEETA, FLATHOLD a novinky od ANATOMICU. Struktury pak budou MOVEHOLDS, AIX a TR-WALLS. V kvalifikacích se pak potkáte i s dalšími značkami jako MAKAK, Bleaustone nebo Lapis nebo HRT zapůjčenými od HUDY stěny Brno .

Tím nejdůležitějším prvkem kvality závodu je ovšem stavěč, takže pro takovou úroveň stěny a chytů jsme nemohli oslovit nikoho jiného než Honzu Zbranka, jediného stavěče v ČR s licencí IFSC.

Mediální partneři závodu:

www.lezec.cz, www.james.sk, www.montana.cz,  www.climb.sk,

Termín závodu:

Sobota 11.11.2017 8:00 – 18:00

Místo konání závodu:

Brno, Areál BVV, Pavilon V

Vstup do areálu nejlépe hlavní branou z ulice Veletržní

mapa

Systém závodu:

Kategorie muži  a kategorie ženy. Kvalifikace na dvanácti bouldrech, muži, ženy společně. Každý ze závodníků obdrží záznamový arch a zapisuje si dosažený počet zón, topů a pokusů. Na jednotlivé bouldry není časový limit , není omezen počet pokusů.

Do finále postupuje 6 žen a 6 mužů. Každá kategorie leze 4 bouldery stylem OS.

Předběžný časový harmonogram závodu:

8:00 – zahájení prezentace
9:30– 13:30 – kvalifikace, FLASH
14:00 – výsledky kvalifikace
14:30 – 16:30 – finále muži i ženy, OS
17:00 – předání cen vítězům

Startovné

Startovné je pro členy ČHS, OeAV, partnerských organizací UIAA a neorganizované závodníky zaregistrované do 1.11.2017 350,- Kč (14 EUR). Závodníci zaregistrovaní po 1.11.2017 a příchozí na BVV registrovaní v místě závodu hradí startovné ve výši 400,- Kč (16 EUR). Bez registrace není možné zajistit volný vstup do areálu BVV.
Startovné v odpovídající výši prosím uhraďte na  účet oddílu číslo: 3648375001, banka:5500, var. symbol datum narození ve formátu RRRRMMDD, spec. symbol 200 nebo hotově u prezentace závodníků v den závodu.

Startovné zahrnuje závodní triko, občerstvení a vstup do areálu BVV. Po provedení registrace vám bude zaslána instrukce ke vstupu do areálu BVV.

Ceny

Prvních padesát zaregistrovaných závodníků obdrží od partnera HUDY sport malou pozornost.

Bouldering muži
1.  prizemoney 3000,- kč + věcná cena
2. prizemoney 2000,- kč +věcná cena
3. prizemoney 1000,- kč + věcná cena

Bouldering ženy
1. prizemoney 3000,- kč + věcná cena
2. prizemoney 2000,- kč + věcná cena
3. prizemoney 1000,- kč + věcná cena

Kontakt:

Horolezecký oddíl Lokomotiva Brno
Mgr. Radek Lienerth – zástupce hlavního organizátora
Tel: +00420603810600
e-mail:zoban@seznam.cz

6 komentářů u Propozice LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2017

 1. Martin napsal:

  Ahoj Radku,

  chtěl jsem se zeptat v jakém rozmezí obtížnosti budou kvalifikační bouldery. Jinými slovy jestli je smysluplné se přihlásit, když je můj momentální strop někde kolem 6C.
  A druhý dotaz je, zde bude někde k nahlédnutí aktuální startovní listina.

  Díky za info.

  Martin

  • admin napsal:

   Ahoj,
   v kvalifikaci budou bouldry zacinat kolem 5b/5c, pocitam ze do 6c bude cca 7 bouldru a v ostatnich se uvidi. Aktualni startovni listina je v sekci registrace.

 2. Anonym napsal:

  5 pokusov na boulder? No kvoli tomu sa mi cestovat teda neoplati. To je tak maximalne pre domacich.

  • admin napsal:

   no škoda, myslím, že to je právě pravidlo o kterém se ještě bude diskutovat, hned jak přijede hlavní rozhodčí s Korsiky. Jinak 12 x 5 dává dohromady 60 pokusů + 4 finálové bouldry…Myslím, že celkem slušná sada 🙂

 3. Došlík napsal:

  Ahoj, napadla mě taková technická. Minule se lehké bouldry koncentrovaly na stejných profilech, takže ke konci kvalifikace byly některé profily bez lidí a na dalších bylo naopak narváno. Jestli by nebylo lepší na každý profil dát něco lehčího i těžšího, aby pak nebyly takové návaly.

Napsat komentář