Startovní listina LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest 2017 – muži

lasportivalogoblacksportlife

 

Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2017 – muži

Jméno Příjmení Rok narození Oddíl Sponzor Národnost
1 Dalibor Šimek 1971 CZE
2 Petr Chvojsík 1973 5 Wallstreet Tendon CZE
3 Richard Frohn 1981 Fritak / Crippled monkeys SVK
4 Petr Handlíř 1983 PEHA project s.r.o. CZE
5 Daniel Hraško 1984 ŠK Skalica Schaeffler Skalica SVK
6 Joao Carreira 1985 SVK
7 Michal Požár 1985 Friťák SVK
8 Adam Blahutiak 1987 Urban Apes Bratislava SVK
9 Marián Šeliga 1987 Urban apes Bratislava Haha SVK
10 Petr Smrčka 1988 HKV Dráček CZE
11 Jura Grečnár 1988 KH Olomouc CZE
12 Václav Macháček 1990 CZE
13 Cyril Koníček 1990 Alfa Brno CZE
14 Jan Jurečka 1990 Friťák CZE
15 Vladimír Střílek 1991 CZE
16 Václav Jetela 1991 Boulder Centrum VUT CZE
17 Martin Šifra 1991 HK Lanškroun Kotelna Brno CZE
18 JAN STADTHERR 1992 CZE
19 Matúš Králik 1992 HO Lokomotiva Brno SVK
20 Adam Tomeš 1993 CZE
21 Štěpán Volf 1996 Climbing technology, Rafiki, elementstore.cz CZE
22 Petr Špringl 2002 HO Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
23 Jakub Fábric 2003 Lezecká akadémia mama SVK
24 Martin Komenda 1981 VHS Brno Štěpánka CZE
25 Vratislav Chaloupka 1981 VHS BRNO žádný CZE
26 Pavel Švabenský 1985 FBB Beruša CZE
27 Ján Krchňavý 1998 Friťák SVK
28 Oliver Nádeníček 2004 HOM -Rocky Monkeys, Brno X CZE
29 Kryštof Lebeda 1998 CZE
30 Mateusz Tarnowski 1996 T-WALL T-WALL POL
31 Łukasz Smagała 1981 Avatar POL
32 Arkadiusz Millan 1990 Avatar POL
33 Dawid Czuba 1994 Avatar Avatar POL
50 +
34 Matej Kamenický 1998 Lezecká akadémia Žiadny SVK
35 Jakub Jedlička 1989 Lkp Baterca, Makak CZE
36 Jan Macharáček 1999 Vertikon Zlín CZE
37 Marek ČECH 1966 SVK
38 Piotr Tabor 1997 Avatar Avatar POL
39 Martin Fabšík 1995 SVK
40 Piotr Spierzak 1987 Bafard POL
41 Honza Handlíř 1995 CZE
42 Jakub Pešek 1989 CZE
43 Piotr Suder 1985 AVATAR AVATAR POL
44 Richard Schwarcz 1998 HO Metropol KE SVK
45 Tudor Coste 1987 Skai Club Alpin Expe.ro ROM
46 Tudor Cristea 1991 Skai Club ROM
47 Raluca Ciurla 1988 Skai Club ROM
48 Szymon Pęcikiewicz 1998 KW Bielsko Biała/Primaroca POL
49 Jáchym Cink 2003 HO Rocky monkeys Sokol Brno I CZE
50 Štěpán Uhlíř 1988 HO Rychleby CZE
51 Jacek Jastrzębski 1967 avatar daul POL
52 Juraj Fagula 1973 nic nic SVK
53 Adam Horáček 1994 CZE
54 Pavel Kubík 1959 Old no dead CZE
55 Eduard Minks 2000 ČHS CZE
56 Jan Kubíček 20.3.1984 CZE
57 Jakub Skočdopole 11.4.2000 HO Lipník nad Bečvou scarpa, Climbing technology, Aguglia, Arev CZE
58 Jiří Bradáč 1984 CZE
59 Rishat Khaibullin 1995 ČVUT FEL BW KAZ
60 Pavel Kratochvíl 2000 Lezecká akadémia EUROKIM a.s. SVK
61 Ján Lietava 1967 HO Metropol KE SVK
62 Patrik Studenič 1974 SVK
63 Jakub Lyčka 1990 Družba bouldering wall www.pinkpoint.cz, Wild Country CZE
64 Miroslav Behun 1988 LK Humenné Ovozel Gastro SVK
65 Michal Melko 1977 LK Humenné Oreske SVK
66 Marek Nečesal 1999 ŠSK-AŠSK ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou, p.s. nemám CZE
67 Filip Nečesal 2000 ŠSK-AŠSK ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou, p.s. nemám CZE
68 David Vavroušek 2003 ŠSK-AŠSK ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou, p.s. CZE
69 Jan Novák 1995 HOVRCH Wild Country CZE
70 Tomáš Vavroušek 1999 ŠSK-AŠSK ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou, p.s. nemá CZE
71 Petr Pastyřík 1997 ŠSK-AŠSK ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou, p.s. ňemá CZE
72 Michal Barchánek 1994 GVP CZE
73 Štefan Bednár 1990 ŠK James Kežmarok OCUN, Kompava SVK
74 Bruno Wałaszewski 1994 Avatar POL
1.11.2017
75 Dawid Grudzień 1994 Polska
76 Mikołaj Błaż 1998 Poland
77 Petr Skoumal 16.10.1974 Lokálka Brno není česká
78 Rastislav Horňák 1974 HO Metropol Košice HO Metropol Košice Slovenská
79 Vojtěch Kaňa 1994 Ho lokomotiva Brno Czech Republic
80 Marek Havlík 1994 Ho Lokomotiva Brno Czech Republic
81 Michal Žůrek 1998 česká
82 Robert Luby 1996 CCCBBB Lezecká stena K2 SVK
83 Dmitrii Bulashevich 1987 RUS
84 Petr Kliger 1998 TBtraining CZE

Napsat komentář