Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest 2018 – muži

lasportivalogoblacksportlife

 

Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2018 – muži

Jméno Přijmení Ročník oddíl + sponzor národnost
1 Michal Požár 1985 Free sport SVK
2 Tomáš Jedlička 1992 #brashsession, lokalblok CZE
3 Petr Chvojsík 1973 HK Vysočina, Wallstreet Jihlava CZE
4 Martin Šifra 1991 Kotelna, Aštar Šeran, Ilumináti CZE
5 Martin Komenda 1981 CZE
6 Jan Mrnuštík 1987 VHS Brno CZE
7 Jan Jurečka 1990 CZE
8 Václav Jetela 1991 CZE
9 Matúš Králik 1992 HO Lokomotiva Brno SVK
10 Petr Skoumal 1974 HO Lokomotiva Brno CZE
11 Dalibor Šimek 1971 Rocky Monkeys CZE
12 Jakub Fabric 2003 Lezecká akadémia, rodič SVK
13 Cyril Koníček 1990 Alfa Brno CZE
14 Marek Stehlík 1990 Lezecké kurzy Brno CZE
15 Piotr Tabor 1997 Avatar, Avatar POL
16 Arkadiusz Millan 1990 Avatar, Avatar POL
17 Pawel Grochowalski 1985 Avatar, Avatar POL
18 Petr Malásek 1992 CZE
19 Daniel Hraško 1984 ŠK Skalica, Schaeffler Skalica SVK
20 Dawid Czuba 1994 Avatar, Avatar POL
21 Dušan Machálek 1991 Dřevo Design CZE
22 Jáchym Cink 2003 Rocky Monkeys, Sokol Brno CZE
prvních 50 registrací
23 Lukáš Doleček 2003 HK Lanškroun CZE
24 Rastislav Horňák 1974 HO Metropol KOŠICE, HO Metropol KOŠICE SVK
25 Jakub Lyčka 1990 Tendonblok, pinkpoint.cz CZE
26 Dmitrii Bulashevich 1987 lezeckytrenink.cz RUS
27 Pavel Švábenský 1985 Beruša CZE
28 Szymon Pęcikiewicz 1998 KS Korona/KW Bielsko-Biała POL
29 Ondřej Bína 1999 Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
30 Petr Špringl 2002 Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
31 Michal Komárek 1994 CZE
32 Jiří Jaroň 1991 CZE
33 Michal Návoj 1993 CZE
34 Jonáš Kunst 1994 CZE
35 Marian Šeliga 1987 Urban Apes SVK
36 Pavel Kubík 1959 Old no dead, Kola Novák CZE
37 Tomáš Vavroušek 1999 Active – SVČ Žďár na Sázavou CZE
38 Filip Nečesal 2000 Active – SVČ Žďár na Sázavou CZE
39 Marek Nečesal 1999 Active – SVČ Žďár na Sázavou CZE
40 Petr Pastyřík 1997 Active – SVČ Žďár na Sázavou CZE
41 Jan Špinar 2002 Active – SVČ Žďár na Sázavou CZE
42 Jan Novák 1995 Hovrch, Wild Country CZE
43 Jiří Bradáč 1984 CZE
44 Martin Antoš 1995 HO Nová Paka CZE
45 Miloš Němý 1987 Move up SVK
46 Jakub Pešek 1989 CZE
47 Jan Macharáček 1999 Vertikon Zlín CZE
48 Michal Mikušínec 2001 HK JAMES Trenčín SVK
49 Eduard Minks 2000 CZE
50 Petr Šípek 1995 CZE
51 Kamil Hála 1994 CZE
52 Michal Grzyb 2000 Maminka a Ocko SVK
53 Martin Kršák 1998 SVK

Napsat komentář