Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest 2018 JUNIOR kat. B „2005 – 2006“

65lasportivalogoblacksportlife

 

Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest JUNIOR 2018 – kat.B  „2005 – 2006“

Chlapci

B Jméno Přijmení Ročník kategorie vstup BVV oddíl + sponzor národnost
1 Andrej Buzaši 2005 2005-2006 Ne již je zařízeno Lezecka akademia SVK
2 Šimon Cibulka 2005 2005-2006 Ano chci TJ Pustiměř, Saltic, Beal, Climbing Technology CZE
3 Petr Šimčík 2005 2005-2006 Horolezci Jeseník CZE
4 Vilém Jančuš 2006 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
5 Samuel Vanko 2006 2005-2006 Horolezecký klub Zlaté Moravce SVK
prvních 50 registrací
Matěj Maršálek 2005 2005-2006 Ano chci TendonBlok Ostrava CZE
6 Adam Adamovský 2005 2005-2006 Ano chci TJ Baník Karviná, Rock Empire, Baterca CZE
7 Matúš Tinák 2005 2005-2006 HK IAMES Levice, ZKF Slovensko SVK
8 Filip Šumeraj 2005 2005-2006 HK IAMES Levice, ZKF Slovensko SVK
9 Daniel Slovák 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
10 Jakub Sepši 2006 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
11 Matyáš Kolařík 2006 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE

Dívky

B Jméno Přijmení Ročník kategorie vstup BVV oddíl + sponzor národnost
1 Hana Šikulová 2005 2005-2006 Ano chci HO SK Prostějov, CT Climbing Technology, Triop, Rafiki CZE
2 Veronika Esterková 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno CZE
3 Sabina Skoupá 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno CZE
4
5 Barbora Bernardová 2006 2005-2006 Ano chci HK Jihlava CZE
6 Aneta Ševčíková 2006 2005-2006 HUDY stěna UL CZE
7 Klára Kroupová 2006 2005-2006 Horolezci Jeseník CZE
8 Barbora Vaňková 2005 2005-2006 Horolezci Jeseník CZE
9 Karolína Grosmanová 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZ
10 Nela Mašková 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZ
11 Klára Plchová 2005 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZ
12 Valerie Pařilová 2006 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZ
prvních 50 registrací
13 Martina Dušánková 2005 2005-2006 Ano chci HK Lanškroun CZE
14 Theresia Polcarová 2005 2005-2006 Ano chci CRUX Karlovy Vary, THEREX Climbing Holds, NuSkin, Midori CZE
15 Anna Mihalčíková 2006 2005-2006 Ano chci Tendon Blok Ostrava CZE
16 Karolina Gendová 2005 2005-2006 Ano chci TendonBlok Ostrava CZE
17 Zuzana Pavlíková 2006 2005-2006 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE