Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest JUNIOR 2017

lasportivalogoblacksportlife

Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2017 JUNIOR

kategorie „A 2003 – 2004“ chlapci

Jméno Příjmení Rok narození Kategorie Oddíl Sponzor Národnost
1 Martin Mikulec 2003 2003 – 2004 Vertikon Zlín CZE
2 Jakub Fábric 2003 2003 – 2004 Lezecká akadémia mama CZE
3 Marek Jeliga 2003 2003 – 2004 Horoguru Praha BigWall Praha, Climbing Technology CZE
4 Filip Hromada 2004 2003 – 2004 Lezecká akadémia rodičia SVK
5 Jakub Struška 2004 2003 – 2004 Vertikon Zlín CZE
6 David Peřina 2004 2003 – 2004 Centrum sportovních aktivit VUT v Brně CZE
7 Čeněk Najser 2004 2003 – 2004 CESA VUT Brno Taťulín CZE
8 Jáchym Cink 2003 2003 – 2004 HO Rocky monkeys Sokol Brno I CZE
9 Karol Jastrzębski 2003 2003 – 2004 avatar daul POL
10 Kryštof Kovařík 2007 2003 – 2004 HK babí lom Kuřim rodiče CZE
50+
11 Viktor Kotuliak 2004 2003 – 2004 Lezecká Akadémia SVK
12 Matěj Skalický 2004 2003 – 2004 HK Lanškroun z.s. CZE
1.11.2017
13 Oliver Nádeníček 2004 2003 – 2004 Rocky monkeys la sportiva CZE
14 Samuel Provazník 2003 2003 – 2004 CZE
15 Hugo Rudolf 2003 2003 – 2004 V Tahu Plzeň V Tahu Plzeň CZE
16 Lukáš Gruber 2004 2003-2004
Rocky monkeys
CZE
17 Ondřej Stránský 2004 2003 – 2004 HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE
18 Vojtěch Večeřa 2004 Lezu v Mezu CZE

kategorie „A 2003 – 2004“ dívky

Jméno Příjmení Rok narození Kategorie Oddíl Sponzor Národnost
1 Emma Deuserová 2003 2003 – 2004 lezeckytrenik.cz Aspena, s.r.o. CZE
2 Anna Ludmila Hrbáčová 2004 2003 – 2004 Rocky Monkeys Sokol Brno I CZE
3 Adéla Bajerová 2003 2003 – 2004 LEZU V MEZU rodiče CZE
4 Eliška Hobzová 2003 2003 – 2004 HO Sokol Brno I, Rocky Monkeys CZE
5 Adéla Vaverková 2004 2003 – 2004 Rocky Monkeys Brno Sokol I. Rocky Monkeys Brno Sokol I. CZE
6 Barbora Čemanová 2004 2003 – 2004 HK Rozlomity Košice otec SVK
50+
7 Lenka Toužínová 2004 2003 – 2004 Rocky Monkeys Sokol Brno I CZE
8 Josefina Melicharová 2004 2003 – 2004 Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
1.11.2017
9 Laura Oravcová 2003 2003 – 2004 HK Rozlomity * SR
10 Johanka Vokalová 2003 2003 – 2004 HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE

kategorie „B 2005 – 2007“ chlapci

Jméno Příjmení Rok narození Kategorie Oddíl Sponzor Národnost
1 Andrej Buzaši 2005 2005 – 2007 Lezecká akadémia SVK
2 Vilém Jančuš 2006 2005 – 2007 Rocky Monkeys rodiče CZE
3 Matyáš Kolařík 2006 2005 – 2007 Rocky Monkeys; Sokol Brno I CZE
4 Jan Šimek 2007 2005 – 2007 Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
5 Václav Jaroš 2007 2005-2007 Rocky monkeys, Sokol Brno I CZE
6 Daniel Slovák 2005 rocky monkeys Sokol Brno 1 Rocky monkeys CZE
7 Adam Adamovský 2005 2005 – 2007 TJ Baník Karviná Rock Empire, Baterca CZE
8 Samuel Skoupý 2007 2005 – 2007 Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
9 Artur Pankuch 2007 2005 – 2007 HK Rozlomity Košice SVK
10 Martin Nečej 2007 2005 – 2007 HK Rozlomity Košice Rodičia SVK
50+
11 František Danda 2006 2005 – 2007 HO pohodička Slaný CZE
12 Václav Semerád 2005 2005 – 2007 HK Lanškroun z.s. CZE
13 Lukáš Hacura 2005 2005 – 2007 HK Lanškroun z.s. HK Seloutky CZE
1.11.2017
14 Lukáš Mokroluský 2007 2005 – 2007 baterca, MoveHolds CZE
15 Piotr Niznik 20-09-2005 2005 – 2007 Belchatowski Klób Wysokogurski Rodzice POL
16 Jonáš Fadrný 2006 2005 – 2007 Hudy rodiče CZE
17 Martin Šmilňák 2005 2005 – 2007 HK Rozlomity HK Rozlomity SVK
18 Jakub Sepši 2006 2005 – 2007 Rocky monkeys TJ Sokol Brno I CZE
19 Marek Šoukal 2007
Lezu v Mezu
CZE
20 Marek Sedlák 2007
Lezu v Mezu
CZE

kategorie „B 2005 – 2007“ dívky

Jméno Příjmení Rok narození Kategorie Oddíl Sponzor Národnost
1 Lea Slobodová 2007 2005 – 2007 Lezecká Akadémia SHS JAMES SVK
2 Sofia Ďurková 2005 2005 – 2007 Lezecká akadémia SVK
3 Sabina Skoupá 2005 2005 – 2007 Rocky Monkeys Sokol Brno I LA CZE
4 Barbora Bernardová 2006 2005 – 2007 HK Jihlava CZE
5 Martina Buršíková 2006 2005 – 2007 Lezecká akadémia SVK
6 Klára Plchová 2005 2005 – 2007 Rocky monkeys Sokol Brno I rodiče CZE
7 Magdalena Plchová 2007 2005 – 2007 Rocky monkeys Sokol Brno I rodiče CZE
8 Valerie Pařilová 2006 2005 – 2007 Rocky Monkeys Sokol Brno 1 CZE
9 Lota Najsrová 2007 2005 – 2007 CESA VUT Brno Taťulín CZE
10 Martina Dušánková 2005 2005 – 2007 HK Lanškroun z.s. CZE
11 Karolína Grosmanová 2005 2005 – 2007 Rocky Monkeys Sokol Brno I CZE
50+
12 Zuzana Pavlíková 2006 2005 – 2007 TJ Sokol Brno I TJ Sokol Brno I CZE
13 Theresia Polcarová 2005 2005 – 2007 CRUX Karlovy Vary THEREX Climbing, NuSkin, Midiri CZE
14 Bára Zítková 2005 2005 – 2007 BigWall Praha BigWall Praha CZE
1.11.2017
15 Veronika Esterková 2005 2005 – 2007 Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
16 Karolina Gendová 2005 2005 – 2007 TendonBlok Ostrava TendonBlok Ostrava CZE
17 Anna Sepši 2007 2005 – 2007 Rocky monkeys TJ Sokol Brno I CZE
18 Klára Kroupová 2006 2005 – 2007 HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE
19 Barbora Vaňková 2005 2005 – 2007 HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE
20 Barbora Sedláková 2005
Lezu v Mezu
CZE
21 Martincová Terezka 2007
Lezu v Mezu
CZE
22 Natálie Karmazínová 2007
Lezu v Mezu
CZE

kategorie „C 2008 a mladší“ chlapci a dívky

Jméno Příjmení Rok narození Kategorie Oddíl Sponzor Národnost
1 Mia Bartošová 2008 2008 a mladší Rocky Monkeys – Sokol Brno 1 🙁 CZE
2 Adam Bernard 2008 2008 a mladší HK Jihlava CZE
3 Jan Banszel 2008 2008 a mladší CZE
4 Johana Cídlová 2008 2008 a mladší Cesa žádný CZE
5 Jan Štipek 2008 2008 a mladší Rock Empire,Hudy Rock Empire, Hudy CZE
6 Mateo Bartoš 2010 2008 a mladší Rocky Monkeys – Sokol Brno 1 🙁 CZE
7 Dan Školař 2010 2008 a mladší Rocky Monkeys Sokol Brno I 🙂 CZE
8 Matyáš Lienerth 2008 2008 a mladší HO Lokomotiva Brno HUDY stěna Brno CZE
9 Jonáš Lienerth 2011 2008 a mladší HO Lokomotiva Brno HUDY stěna Brno CZE
10 Leontýna Dománková 2009 2008 a mladší HK Lanškrou CZE
11 Matyáš Cupák 2008 2008 a mladší Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
12 Adéla Svobodová 2007 2005 – 2007 Rocky Monkeys Sokol Brno 1 CZE
13 Filip Dušánek 2008 2008 a mladší HK Lanškroun z.s. CZE
50+
14 Laura Chomynová 2008 2008 a mladší Boulder Bar Praha CZE
15 Šimon Čermák 2008 2008 a mladší Rocky Monkeys Saltic CZE
16 Timotej Čermák 2009 2008 a mladší Rocky Monkeys CZE
17 Lucie Marešová 2008 2008 a mladší HK Lanškroun z.s. HK Lanškroun z.s. CZE
18 Nela Hanzlíčková 2008 2008 a mladší HK Lanškroun z.s. CZE
1.11.2017
37 Katarína Hollá 2008 2008 a mladší Lezecká akadémia rodičia SVK
19 Ondřej Migal 2008 2008 a mladší HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE
20 Adéla Vaňková 2008 2009 a mladší HOROLEZCI Jeseník Město Jeseník, Olomoucký kraj, HUDY sport, Wazy CZE
21 Jan Sedlák 2009
Lezu v Mezu
CZE
22 Matyáš Fialka 2009
Lezu v Mezu
CZE

3 komentáře u Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest JUNIOR 2017

  1. Pingback: Zpřehlednění výsledků LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest JUNIOR 2015 | LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2015

  2. Jiří Toužín napsal:

    Dobrý večer, registroval jsem Lenku Toužínovou,2004 na letošní Sport Lidé bc 2016,ale v seznamu se neobjevila. Dělám něco špatně, nebo jsem jen netrpělivý. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jiří Toužín

    • admin napsal:

      už přepisuju z mailu, bohužel to nemame online 🙂

Napsat komentář