Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest 2018 JUNIOR kat C „2007 – 2008“

lasportivalogoblacksportlife

 

Startovní listina LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest JUNIOR 2018 – kat.C  „2007 – 2008“

Chlapci

C Jméno Přijmení Ročník kategorie vstup BVV oddíl + sponzor národnost
1 Jaroslav Šikula 2007 2007-2008 Ano chci HO SK Prostějov, CT Climbing Technology, Triop, Rafiki CZE
2 Marek Sedlák 2007 2007-2008 Ano chci LEZU V MEZU CZE
3 Marek Šoukal 2007 2007-2008 Ano chci LEZU V MEZU CZE
4 Adam Bernard 2008 2007-2008 Ano chci HK Jihlava CZE
5 Šimon Čermák 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno, Saltic CZE
6 Jan Štipek 2008 2007-2008 Ano chci Rock Empire, Hudy, Makak, CZE
7 Matyáš Lienerth 2008 2007-2008 Hudy stěna Brno CZE
8 Matěj Braun 2007 2007-2008 Horolezci Jeseník CZE
9 Ondřej Migal 2008 2007-2008 Horolezci Jeseník CZE
10 Melichar Bumbálek 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
11 Matyáš Cupák 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
12 Vojtěch Holub 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
13 Tadeaš Janačík 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
14 František Macharáček 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
15 Adam Schauer 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
prvních 50 registraci
16 Filip Dušánek 2008 2007-2008 Ano chci HK Lanškroun CZE
17 Jindřich Herman 2007 2007-2008 TendonBlok Ostrava CZE
18 Timotej Ondrejka 2008 2007-2008 Ne HK Zlaté Moravce, M a O Ondrejkovi SVK
19 Matej Ulrich 2008 2007-2008 Ano chci CZE
20 Max Mayer 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE

Dívky

C Jméno Přijmení Ročník kategorie ? oddíl + sponzor národnost
1 Lea Slobodová 2007 2007-2008 Ne již je zařízen James Lezecká akadémia SVK
2 Tereza Martincová 2007 2007-2008 Ano chci LEZU V MEZU CZE
3 Natálie Karmazínová 2007 2007-2008 Ano chci LEZU V MEZU CZE
4 Malgorzata Kurek 2008 2007-2008 Ano chci Poland Climbing Kids Team, goCLIMBO POL
5 Anna Cibulková 2008 2007-2008 Ano chci TJ Pustiměř, Saltic, Beal, Climbing Technology CZE
6 Katarína Hollá 2008 2007-2008 Ano chci LK Spide’s nook SVK
7 Zoja Slamková 2008 2007-2008 Ano chci LK Spide’s nook SVK
8 Veronika Šmakalová 2008 2007-2008 Ano chci Boulder Banda CZE
9 Adéla Vaňková 2008 2007-2008 Horolezci Jeseník CZE
10 Sabina Čermáková 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
11 Magdaléna Čubová 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
12 Magdalena Plchová 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
13 Anna Skřivanková 2008 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
14 Sara Stašková 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
15 Adéla Svobodová 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
prvních 50 registrací
16 Tamara Szekeresová 2007 2007-2008 Ano chci Junior ClimbingTeam SVK
17 Laura Šuhalová 2008 2007-2008 HK IAMES Levice, ZKF Slovensko SVK
18 Mariana Janošová 2007 2007-2008 Ano chci TJ Baník Karviná|Saltic, Climbing Technology CZE
19 Zora Scholtzová 2007 2007-2008 Ano chci HK Rozlomity Košice SVK
20 Daniela Raková 2007 2007-2008 Ano chci Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE